Fotografia 10/5 do 60/40 Przezroczysty pryzmat równoboczny BK7
Pryzmat równoboczny BK7
,przezroczysty pryzmat równoboczny
,pryzmat przezroczysty 60/40
| Materiały | BK7 lub inne szkło optyczne, kwarc, szafir, Ge, Si, ZnSe, CaF2 itp |
| Długość | 3~100mm |
| Szerokość | 3~100mm |
| Wzrost | 3~100mm |
| Tolerancja długości | +/-0,01mm |
| Tolerancja szerokości | +/-0,01mm |
| Tolerancja wysokości | +/-0,01mm |
| Tolerancja kąta | 3"~2" |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie, oświetlenie, laser itp |
Specyfikacja pryzmatu linii papilarnych:
Nasza firma może dostosować całkowicie metalowe lustra o różnych specyfikacjach średnicy zgodnie z różnymi wymaganiami klientów, a także zapewnia specjalne lustra całkowicie mentalne, takie jak wykrawanie, przycinanie itp.
Cecha pryzmatu linii papilarnych:
- Pryzmat pod kątem prostym wykorzystuje charakterystykę kąta krytycznego.Skuteczne wewnętrzne całkowite odbicie padającego światła jest jedną z podstawowych funkcji pryzmatu prostokątnego.
- Często jest powlekany niektórymi filmami optycznymi
- Sam pryzmat pod kątem prostym ma większą powierzchnię styku i takie typowe kąty jak 45° i 90°, dzięki czemu jest łatwy w montażu i ma lepszą stabilność i wytrzymałość na obciążenia mechaniczne w porównaniu ze zwykłymi lusterkami
- Pryzmat kątowy to najlepszy wybór dla elementów optycznych stosowanych we wszelkiego rodzaju urządzeniach i instrumentach








Shanghai Advance Optical-Electronics Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na technologii, oficjalnie założonym we wrześniu 2009 roku, w fabryce zlokalizowanej w Qingpu Industrial Park w Szanghaju, zaledwie pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska Shanghai Hongqiao.Firma skupia kilku doskonałych techników w branży optycznej, posiada wszechstronne możliwości wsparcia, takie jak projektowanie optyczne, mechaniczne i elektryczne, usługi przetwarzania i sprzedaży, i z całego serca zapewnia każdemu klientowi wysokiej jakości i wygodne produkty i usługi.Zakres działalności: rozwój optycznych modułów mechanicznych i elektrycznych, precyzyjna obróbka elementów optycznych, projektowanie i obróbka obiektywów kamer, projektowanie optyczne i rozwiązanie optymalizacji ścieżki optycznej, doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.Pola zastosowań: wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitorowanie, przyrządy testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp.
Zalety firmy:




Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro reflektora, filtr, soczewka prętowa, soczewki aparatu itp., A nasze produkty są szeroko stosowane do tych złożonych, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja przewaga?
1. Mamy około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i opraw w magazynie i zatrudniamy kilku wybitnych techników i menedżerów
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubią, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.