10/5 do 60/40 BK7 szklany pryzmat optyczny do przyrządów narzędziowych
Pryzmat szklany 60/40
,pryzmat szklany 10/5
,pryzmat optyczny 10/5 BK7;
równoboczny trójkątny pryzmat może wydawać się siedmiokolorowym światłem, takim jak tęcza, gdy obracasz pryzmat w świetle słonecznym.
Światło przechodzi w jedną stronę z pryzmatu, a następnie gaśnie z drugiej strony.
światło, które zgasło, będzie ugięciem załamywało się w kierunku trzeciej strony, kąt załamania ugięcia,
współczynnik załamania pryzmatu i kąta górnego zależy od kąta padania
nanyang jingying series pryzmaty optyczne, w tym: pryzmaty dachowe, pryzmaty kątowe, pryzmaty penta, pryzmat gołębi, pryzmaty półpięciokątne, pryzmaty porro,
Pryzmaty narożne, kostka dzielnika wiązki, pryzmaty wielkogabarytowe, pryzmat pręta słonecznego, zespół X-Cubes, pryzmat odcisków palców, pryzmaty z serii DVD, seria pryzmatów aglutynacyjnych itp.
mamy wszystkie rodzaje rozmiarów, na przykład: 25 * 25 * 80 mm, 30 * 30 * 50 mm, 30 * 30 * 100 mm, 30 * 30 * 150 mm, 40 * 40 * 180 mm i możemy dostosować rozmiar, którego potrzebujesz
| Materiały | BK7 lub inne szkło optyczne, kwarc, szafir, Ge, Si, ZnSe, CaF2 itp |
| Długość | 3~100mm |
| Szerokość | 3~100mm |
| Wzrost | 3~100mm |
| Tolerancja długości | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja szerokości | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja wysokości | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja kąta | 3"~2" |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie, oświetlenie, laser itp |








Shanghai Advance Optical-Electronics Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na technologii, oficjalnie założonym we wrześniu 2009 roku, w fabryce zlokalizowanej w Qingpu Industrial Park w Szanghaju, zaledwie pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska Shanghai Hongqiao.Firma skupia kilku doskonałych techników w branży optycznej, posiada wszechstronne możliwości wsparcia, takie jak projektowanie optyczne, mechaniczne i elektryczne, usługi przetwarzania i sprzedaży, i z całego serca dostarcza każdemu klientowi wysokiej jakości i wygodne produkty i usługi.Zakres działalności: rozwój optycznych modułów mechanicznych i elektrycznych, precyzyjna obróbka elementów optycznych, projektowanie i obróbka obiektywów kamer, projektowanie optyczne i rozwiązanie optymalizacji ścieżki optycznej, doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.Obszary zastosowań: wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitorowanie, przyrządy testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp.
Zalety firmy:




Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro reflektora, filtr, soczewka prętowa, soczewki aparatu itp., A nasze produkty są szeroko stosowane do tych złożonych, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja przewaga?
1. Mamy około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i opraw w magazynie i zatrudniamy kilku wybitnych techników i menedżerów
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubią, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.