PMMA wypukła soczewka skupiająca światło optyczna akrylowa soczewka LED
PMMA Convex Lens
,Focus Light Optical Acrylic LED Lens
PMMA wypukła soczewka skupiająca światło optyczna akrylowa soczewka LED
Soczewki płasko-wypukłe to soczewki o dodatniej ogniskowej, które mają jedną powierzchnię sferyczną i jedną płaską.Soczewki te są przeznaczone do nieskończonej koniugacji (światła równoległego) lub prostego obrazowania w zastosowaniach niekrytycznych.Te soczewki optyczne są idealne do uniwersalnych elementów ogniskujących.
Firma Esco produkuje soczewki płasko-wypukłe z topionej krzemionki klasy S1-UV, topionego kwarcu G1, klasy komercyjnej i szkła optycznego BK7. Każda optyka jest polerowana, co zapewnia dobrą jakość powierzchni i wyjątkowo niskie koszty obrazowania przy różnych źródłach światła .
| Materiał | BK7 lub inne szkło optyczne, kwarc, szafir, Si, ZnSe, CaF2 itp. |
| Średnica | 1,5 ~ 300 mm |
| Tolerancja grubości środka | +/-0,01 mm |
| Tolerancja długości | +/-0,01 mm |
| Tolerancja szerokości | +/-0,01 mm |
| Tolerancja średnicy | +/-0,0005 mm |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie, oświetlenie, laser itp |





wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitoring, instrumenty testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp.



Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro odblaskowe, filtr, obiektyw prętowy, obiektywy do aparatów itp., A nasze produkty są szeroko stosowane w tych polach, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja zaleta?
1. Mamy na stanie około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i osprzętu oraz zatrudniamy kilku wybitnych techników i kierownika
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie realizacji, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubi, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. Lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.