OEM BK7 wklęsły sferyczny teleskop lustrzany optyczny
Wklęsłe lustro sferyczne BK7
,wklęsłe lustro sferyczne OEM
,optyczne wklęsłe lustra
OEM BK7 aluminiowy reflektor wklęsłe lustra szklany obiektyw sferyczny teleskop projektor optyczny lustra reflektorowe
Odbłyśnik optyczny w wielu opcjach powłok odblaskowych, w tym Protected Aluminium, Enhanced Aluminium, Protected Silver, Protected Gold lub Dielectric.Wybór odpowiedniej opcji powłoki odbijającej zapewnia wysoki współczynnik odbicia wymaganej długości fali lub zakresu długości fal.Odbłyśnik optyczny przeznaczony do zastosowań laserowych jest zoptymalizowany dla danej długości fali lasera.Dodatkowo odbłyśnik Optyczny przeznaczony do laserów posiada progi uszkodzenia odpowiednie dla wskazanego lasera.Podłoże metalowe Odbłyśniki optyczne są idealne do zastosowań wymagających stałego współczynnika rozszerzalności cieplnej pomiędzy odbłyśnikiem optycznym a mocowaniem.Odbłyśnik optyczny o wklęsłej powierzchni jest idealny do zastosowań skupiających światło.
Specyfikacja
| Materiały | BK7 lub inne szkło optyczne.kwarc.szafir .Ge.Si-ZnSe· CaF2 itp. |
| Średnica | 1,5~300mm |
| Promień | R 0,8 mm-∞ |
| Długość ogniskowa | -30000mm~+30000mm |
| Tolerancja grubości środka | +/-0,01mm |
| Tolerancja średnicy | +/-0,005 mm |
| Tolerancja ogniskowej | +/-1% |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Decenter | 3"~1" |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie.Oświetlenie laserowe itp |









Shanghai Advance Optical-Electronics Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na technologii, oficjalnie założonym we wrześniu 2009 roku, w fabryce zlokalizowanej w Qingpu Industrial Park w Szanghaju, zaledwie pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska Shanghai Hongqiao.Firma skupia kilku doskonałych techników w branży optycznej, posiada wszechstronne możliwości wsparcia, takie jak projektowanie optyczne, mechaniczne i elektryczne, usługi przetwarzania i sprzedaży, i z całego serca zapewnia każdemu klientowi wysokiej jakości i wygodne produkty i usługi.Zakres działalności: rozwój optycznych modułów mechanicznych i elektrycznych, precyzyjna obróbka elementów optycznych, projektowanie i obróbka obiektywów kamer, projektowanie optyczne i rozwiązanie optymalizacji ścieżki optycznej, doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.Pola zastosowań: wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitorowanie, przyrządy testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp.
Zalety firmy:




Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro reflektora, filtr, soczewka prętowa, soczewki aparatu itp., A nasze produkty są szeroko stosowane do tych złożonych, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja przewaga?
1. Mamy około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i opraw w magazynie i zatrudniamy kilku wybitnych techników i menedżerów
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubią, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.