10/5 do 60/40 520nm szklane filtry optyczne, filtr krótkoprzepustowy do instrumentów optycznych
60/40 520nm szklane filtry optyczne
,520nm 60/40 szklane filtry optyczne
,520nm 60/40 10/5 filtr krótkoprzepustowy
stosowane jako filtry do obserwacji, fotografowania, przyrządu na podczerwień w celu poprawy widoczności lub spełnienia specjalnych wymagań dotyczących widma.Można go również przerobić na kolorowe szklanki.
Podanie
Wyświetlacze środowiskowe
Zastosowania przemysłowe
Optyczne przyrządy metrologiczne
Okienka chroniące przed laserem
Urządzenia do widzenia maszynowego
Optyczne przyrządy do wykrywania
Cyfrowy optyczny
Optyczne przyrządy testowe
Wyświetlacze elektrooptyczne
Optyka medyczna
Termograf na podczerwień
| Materiały | BK7 lub inne szkło optyczne, kwarc, szafir, Ge, Si, ZnSe, CaF2 itp |
| Długość | 5~200mm |
| Szerokość | 5~200mm |
| Średnica | 1,5~300mm |
| Tolerancja grubości środka | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja długości | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja szerokości | +/- 0,01 mm |
| Tolerancja średnicy | +/-0,0005 mm |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie, oświetlenie, laser itp |




Shanghai Advance Optical-Electronics Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na technologii, oficjalnie założonym we wrześniu 2009 roku, w fabryce zlokalizowanej w Qingpu Industrial Park w Szanghaju, zaledwie pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska Shanghai Hongqiao.Firma skupia kilku doskonałych techników w branży optycznej, posiada wszechstronne możliwości wsparcia, takie jak projektowanie optyczne, mechaniczne i elektryczne, usługi przetwarzania i sprzedaży, i z całego serca dostarcza każdemu klientowi wysokiej jakości i wygodne produkty i usługi.Zakres działalności: rozwój optycznych modułów mechanicznych i elektrycznych, precyzyjna obróbka elementów optycznych, projektowanie i obróbka obiektywów kamer, projektowanie optyczne i rozwiązanie optymalizacji ścieżki optycznej, doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.Obszary zastosowań: wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitorowanie, przyrządy testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp.
Zalety firmy:




Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro reflektora, filtr, soczewka prętowa, soczewki aparatu itp., A nasze produkty są szeroko stosowane do tych złożonych, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja przewaga?
1. Mamy około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i opraw w magazynie i zatrudniamy kilku wybitnych techników i menedżerów
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubią, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.