Oświetlenie Niepowlekana soczewka wklęsła od 1 mm do 300 mm BK7 Bi Concave
Soczewka BK7 Bi Concave
,soczewka bi wklęsła 300 mm
,szkło wklęsłe 1 mm;
Szkło optyczne, zwane również soczewką optyczną, soczewką szklaną i soczewką ze szkła optycznego, jest zawsze podzielone na soczewkę plano-wypukłą (PCX), podwójnie wypukłą (DCX), plano-wklęsłą (PCV) i podwójnie wklęsłą (DCV).
Materiały to zawsze sodowo-wapniowe, borokrzemianowe i kwarcowe.Średnice wahają się od 1 mm do 300 mm, a tolerancja jest kontrolowana poniżej ±0,1 mm.Nasz szklany obiektyw jest odporny na zarysowania, co wydłuża jego żywotność.Poza tym jest łatwe w czyszczeniu i konserwacji, ponieważ gładkie i polerujące szkło nie jest łatwe do zanieczyszczenia olejem lub innymi chemikaliami.Poza tym szkło kwarcowe ma wysoką przepuszczalność światła do 95%.
OG-01: Możemy wyprodukować różne rozmiary wklęsłych i wypukłych szklanych soczewek optycznych do różnych zastosowań.
Soczewki optyczne są szeroko stosowane w życiu codziennym, nauce, edukacji i przemyśle, takich jak światła, kamera, mikroskopy, teleskopy, kolimatory i tak dalej.
| Materiały | BK7 lub inne szkło optyczne, kwarc, szafir, Ge, Si, ZnSe, CaF2 itp |
| Średnica | 1,5~300mm |
| Promień | R0.8mm-∞ |
| Długość ogniskowa | -30000mm~+30000mm |
| Tolerancja grubości środka | +/-0,01mm |
| Tolerancja średnicy | +/-0,005 mm |
| Tolerancja ogniskowej | +/-1% |
| Dokładność powierzchni | N=1~3 |
| Nieprawidłowość | ΔN=0,1~0,5 |
| Decenter | 3''~1'' |
| Jakość powierzchni | 10/5~60/40 |
| Powłoka | Na żądanie |
| Obszar zastosowań | Obrazowanie, oświetlenie, laser itp |







Shanghai Advance Optical-Electronics Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem produkcyjnym opartym na technologii, oficjalnie założonym we wrześniu 2009 roku, w fabryce zlokalizowanej w Qingpu Industrial Park w Szanghaju, zaledwie pół godziny jazdy od międzynarodowego lotniska Shanghai Hongqiao.Firma skupia kilku doskonałych techników w branży optycznej, posiada wszechstronne możliwości wsparcia, takie jak projektowanie optyczne, mechaniczne i elektryczne, usługi przetwarzania i sprzedaży, i z całego serca zapewnia każdemu klientowi wysokiej jakości i wygodne produkty i usługi.Zakres działalności: rozwój optycznych modułów mechanicznych i elektrycznych, precyzyjna obróbka elementów optycznych, projektowanie i obróbka obiektywów kamer, projektowanie optyczne i rozwiązanie optymalizacji ścieżki optycznej, doradztwo techniczne i serwis posprzedażny.Pola zastosowań: wizja maszynowa, sztuczna inteligencja, biomedycyna, inteligentne miasto, wysokiej klasy monitoring, przyrządy testujące, sprzęt wojskowy, trawienie laserowe, oświetlenie specjalne, instytucje naukowo-badawcze itp. Zalety firmy:




Odp .: Specjalizujemy się w projektowaniu optycznym. Obróbka elementów optycznych, montaż soczewek, takich jak soczewka sferyczna, asferyczna
obiektyw, Cylindarlens, lustro reflektora, filtr, soczewka prętowa, soczewki aparatu itp., A nasze produkty są szeroko stosowane do tych złożonych, takich jak
obrazowanie, laser, oświetlenie itp.
P: Jaka jest twoja przewaga?
1. Mamy około dziesięciu tysięcy modułów optycznych i opraw w magazynie i zatrudniamy kilku wybitnych techników i menedżerów
pozwoli zapewnić klientowi doskonałą jakość w krótkim czasie, a także może zaoszczędzić wiele kosztów rozwoju dla klienta.
2. Możemy pomóc klientowi zoptymalizować system optyczny, którego nie lubią, i zapewnić bezpłatne rozwiązanie optyczne lub sugestię.
Odp.: 10 sztuk.
P: Jaki jest twój rodzaj wysyłki?
Odp .: Zwykle przez Fedex, DHL, TNT, EMS itp. lub wyznaczony przez klienta.
P: Jaki jest warunek płatności?
Odp .: T / T, L / C, VISA, Paypal, Alipay lub negocjacje.
P: Jaki jest twój okres gwarancji jakości?
O: Trzy lata.
Naszą misją jest oferowanie "wysokiej jakości" i "dobrej usługi" i "szybkiej dostawy", aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej zysków.